Yüzdeki yanık izlerinden nasıl kurtulurum

Yüzümdeki yanık izlerinden nasıl kurtulurum

Merhaba balmil.com’un sevgili izleyicileri. Bugün size yüzlerimizdeki yanık izlerinden kurtulmanın birkaç basit yolunu anlatacağız. Bunlar, evde kullanabileceğiniz hedef belirleme gönderilerinden sadece birkaçı. Bu yöntemler aşağıdaki gibidir.

Yüzümdeki yanık izlerinden nasıl kurtulurum
Yüzümdeki yanık izlerinden nasıl kurtulurum

Sizlerle paylaşacağımız yöntemi kullanmak için öncelikle 5 yumurtaya ihtiyacınız var.

Yumurta sarısı nasıl alınır

 5 yumurtayı suda haşlayın ve ayrı bir kapta haşlanmış yumurtaların sarılarını ilave edip çatalla ezin. Ezilmiş yumurta sarısını bir tavaya koyun ve gazla birkaç dakika pişirin. Bazı komplikasyonları önlemek için bu rulonun pişirme süresi tavada karıştırılmalıdır. Yaklaşık 5-10 dakika sürekli karıştırın. Zamanın sonunda çözümün hazır olduğunu hissedeceksiniz. Ne zaman hazır olduğunu yumurtanın renginden yani 10 dakika içinde yumurtanın renginin koyulaşmaya başladığını anlayabilirsiniz. Bu açıdan dikkatinizi ezilmiş bir yumurtanın sarısını eski bir tavaya koyduğunuza çekmek isterim. Çünkü bir kez kullanıldığında, tava diğer yemekleri pişirmek için kullanılamaz.

Yüzümdeki yanık izlerinden nasıl kurtulurum
Yüzümdeki yanık izlerinden nasıl kurtulurum

Hazırlanan solüsyonu bir bez torbaya ekleyin. Çantaya koyduktan hemen sonra yumurta sarısını alabilmemiz için ılık bir tabağa sıkmalıyız. Doğal olarak 5 yumurtadan 10-15 gram yağ alabiliyoruz. Fakat bez torbaya eklenen yumurtayı sıktıktan sonra tekrar tavaya eklememiz gerekiyor. Ardından yumurtayı tamamen koyulaşana kadar tavada tutun. Karardıktan sonra yumurta tereyağını tavaya yayın. Tavada fazla yağ görünmeye başladığında yağı tavaya bir kaseye koyuyoruz. Ve bununla yumurta yağı elde ederiz.

Yumurta sarısı nasıl kullanılır

Daha önce de söylediğimiz gibi 5 yumurtadan elde edilen yağ yaklaşık 10 veya 15 gram olacaktır. Yumurta sarısını yaklaşık 7-8 gün boyunca günde iki kez kullanmalısınız. Bu yüzden yaklaşık bir hafta boyunca yanıklarınıza veya yaralarınıza düzenli olarak uygulayın.

By admin

One thought on “Yüzdeki yanık izlerinden nasıl kurtulurum”
  1. Youre so cool! I dont suppose Ive learn anything like this before. So nice to search out somebody with some original thoughts on this subject. realy thanks for starting this up. this website is something that’s needed on the internet, someone with a bit originality. helpful job for bringing one thing new to the internet!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir